درباره ی ما

محصولات سی واکس

گروه تولیدی ایرانی سیواکس فعالیت خود را در سال 1397 آغاز کرد و از همان زمان تاکنون توانست محصولات باکیفیتی را وارد بازار کند. این کمپانی پس از کسب سال ها تجربه در زمینه تولید مواد شوینده خودرویی و صنعتی، محصولاتی با کیفیت بالا را تولید کرد و توانست فروش خود را در بازار بالاتر ببرد. تیم تحقیق و توسعه سیواکس، با قدرت زیادی در بازارهای داخلی و بین المللی فعالیت داشته و هدف اصلی آن تولید محصولات با کیفیت در بازار داخلی و نمایندگی برای ایران در سطح جهانی است. به همین دلیل همواره در تلاش است تا بهترین مواد اولیه را برای تولید محصولات خود به کار گرفته و از تکنولوژی های مدرن برای ساخت آنها استفاده کند.

خرید محصولات سی واکس

انواع محصولات سیواکس موجود در بازار به شما امکان خرید راحت را می دهد. بیشتر فعالیت این گروه در زمینه تولید محصولات نظافت و نگهداری خودرو بوده و به طور خاص برای نظافت و حفظ خودروها طراحی شده اند.

همچنین برای نظافت و نگهداری داخل خودرو نیز سیواکس محصولاتی را تولید کرده که شامل براق کننده و تمیز کننده شیشه، تمیز کننده موتور داخلی و مجموعه ای از حوله، دستمال، اسفنج و پد مخصوص برای قسمت های مختلف ماشین هستند.

به علاوه برای نگهداری بدنه خودرو، انواع براق کننده و تمیز کننده رینگ و لاستیک سیواکس، شامپو و واکس بدنه با کیفیت بالا را می توانید خریداری کنید. این محصولات به طور کامل خاک، لکه ها و آلودگی های روی بدنه را تمیز کرده و ماشینتان را براق و تمیز می کنند. CWAX محصولات کارواشی متنوعی را هم به بازار عرضه کرده که برای شست وشوی بهتر خودرو هستند.

علاوه بر خودروها، سیواکس محصولات ویژه ای برای دوچرخه و موتورسیکلت هم دارد. این محصولات شامل مواد شست وشو، واکس و تمیز کننده های مخصوصی است که برای نگهداری و زیباتر شدن این سری از وسایل نقلیه به کار می روند.

تمام محصولات سیواکس با استفاده از فرمولاسیون های مدرن و تکنولوژی های پیشرفته تولید می شوند و هدف اصلی آن ها، ارائه محصولاتی با کیفیت بالا و رضایتمندی مشتریان است.

قیمت محصولات سی واکس

با معرفی برند سی واکس اکنون به خوبی با میزان کیفیت تولیدات این برند آشنا شدید. اما قیمتی که برای این سری از محصولات موجود در بازار وجود دارد، کاملا متفاوت است. در واقع بسته به کاربرد هر محصول هزینه متفاوتی برای آنها در نظر گرفته می شود. علاوه بر این حجم نهایی این محصولات و همچنین بسته بندی آنها نیز رو قیمت نهایی شان موثر است.