مهم ترین و حیاتی ترین عامل تأمین رضایت خاطر مشتریان یک کارواش ٬ حذف کامل هرگونه آلودگی از بدنه خودرو و سایر بخش های قابل مشاهده آن میباشد .همچنین تحویل گرفتن خودرو با ظاهر کاملا پاکیزه، درخشان، بدون هیچ گونه لک و خش از نکات قابل توجه مشتریان است.در نتیجه دست یابی به نتیجه عالی و تامین حداکثری رضایت مشتری در گرو انتخاب مواد پاک کننده و شیمیایی مناسب کارواش می‌باشد.

شامپو مناسب کارواش

برای اینکه کارواش ها بتوانند رضایت مشتری را جلب کنند نیازمند شامپویی میباشند که با وجود کیفیت شستشوی بالا ٬قیمت مناسبی داشته باشد تا هزینه شستشو بالا نرود. اما با توجه به تنوع مواد شوینده در بازار ٬ انتخاب یک شامپو مناسب برای کارواش ها سخت شده و آن هارا سردر گم کرده است . در این مقاله به ویژگی ها و انتخاب درست یک شامپو مناسب میپردازیم.

ویژگی های یک شامپو کارواش مناسب

- غلظت مناسب و قدرت پاک کنندگی بالا

- قیمت مناسب و مقرون به صرفه

- کاهش دهنده میزان مصرف آب

- برخورداری از لغزندگی کافی برای خروج راحت از نازل های پاشش کننده و عدم ایجاد گرفتگی در نازل و کاهش زمان توقف دستگاه بعلت گرفتگی

                       

وظیفه اصلی شامپو کارواش ٬ کف کنندگی بالا به همراه قدرت پاک کنندگی زیاد بدون آسیب رساندن به رنگ خودرو است . در انتخاب شامپو علاوه برنکات فوق باید در خاطر داشته باشیم که شامپو مواد اصلی شستشو در کارواش است که علاوه بر شستشوی بدنه برای پاک کردن آلودگی لادری ها٬ کف پایی ها٬ شیشه و چراغ ٬ لاستیک و گلگیر و ... استفاده میشود و همین امر انتخاب را سخت میکند .

پیشنهاد مصرف کننده های حرفه ای چیست ؟

شامپو فوم سیواکس ٬ پرفروش ترین شامپو خودروی کشور مناسب ترین انتخاب و یک راه حل عالی برای این چالش است.

این محصول با توجه به فرمولاسیون متفاوت و غلظت بالای خود تبدیل به انتخاب همیشگی کارواش ها شده است

ویژگی پاک کنندگی و براق کنندگی بالا در کنار قیمت مناسب این محصول را تبدیل یک انتخاب جذاب کرده است . با توجه به خدمات فروش قدرتمند سیواکس برای جلب رضایت مشتری و ارسال سریع  به تمام نقاط کشور به راحتی میتوان این شامپو را تهیه کرد.

برای رضایت مشتری کارواش همین الان اقدام کن .

خرید شامپو کارواش